SEO

Search engine optimization (SEO) to wieloetapowy proces poprawy widoczności witryny internetowej w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Aby działania SEO przynosiły zamierzone rezultaty i miały realny wpływ na sprzedaż, muszą być zintegrowane z działaniami mediowymi – ze szczególnym uwzględnieniem kampanii SEM oraz content marketingu.

Skuteczne działania SEO

SEO staje się coraz bardziej interdyscyplinarną dziedziną, która wymaga holistycznego podejścia. Rozwój algorytmów i sztucznej inteligencji spowodował, że liczba zmiennych branych pod uwagę podczas ustalania pozycji na wybrane frazy nieustannie rośnie. Nasz zespół specjalistów na bieżąco śledzi wdrażane zmiany w algorytmach Google i błyskawicznie na nie reaguje.

Usługi w ramach SEO

Oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania stron internetowych. Zagłębiamy się w historię domeny, liczbę oraz jakość prowadzących do niej linków, analizujemy treści umieszczone na stronie i przeprowadzamy szczegółowy audyt elementów technicznych.

Komponent popularności

Przedstawienie propozycji źródeł pozyskania wartościowych linków wpisanych w strategię linkbuilding dedykowaną dla danej firmy.

Komponent treści

Identyfikacja słów kluczowych ważnych z biznesowego punktu widzenia, rekomendacje dotyczące rozwoju strony WWW oraz audyt publikowanych wpisów.

Komponent techniczny

Diagnoza oraz optymalizacja krytycznych dla SEO elementów budowy strony tak, aby jak najlepiej służyły wzrostowi pozycji na wybrane frazy kluczowe.

Audyt SEO

Audyt SEO

Punktem wyjścia jest audyt SEO obejmujący aspekty związane z historią domeny, linkowaniem, strukturą strony i kwestiami technicznymi. W efekcie powstaje kilkudziesięciostronicowy dokument opisujący te elementy strony, które mają największy wpływ na widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.

Analiza konkurencji i rynku

Kolejnym krokiem jest analiza konkurencji oraz grupy docelowej. Zależy nam aby dowiedzieć się, czego szukają Twoi klienci oraz jak Ty oraz Twoja konkurencja odpowiadacie na te potrzeby. Na podstawie dokładnej analizy otoczenia biznesowego wybieramy słowa kluczowa oraz wyznaczamy kierunki rozwoju.

Analiza konkurencji i rynku
Optymalizacja

Optymalizacja

Następnie przechodzimy do optymalizacji technicznej, strukturalnej oraz treściowej serwisu. Bazując na wnioskach wynikających z audytu oraz analizy otoczenia możemy wprowadzić zmiany, które przyniosą najlepsze efekty i pozwolą dotrzeć z ofertą firmy do dokładnie sprecyzowanej grupy docelowej.

SEO Lokalnie

Rozwój technologii mobilnych oraz możliwości, jakie daje geolokalizacja spowodowały, że wyszukiwanie lokalne nabrało szczególnego znaczenia. Pomagamy markom lokalnym oraz sieciom zarządzać ich widocznością w wyszukiwarkach oraz mapach.

SEO Lokalnie
Content Marketing

Content marketing

Content marketing ma szczególne znaczenie w strategii SEO. Wykorzystując kompetencje działów SEO oraz Content możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania optymalizacyjne łączące komponent techniczny, treściowy oraz wizualny.

Wyszukiwanie głosowe

Rozwój asystentów głosowych wymusza zmianę podejścia do tego, czym jest wyszukiwarka i jak ją traktujemy. Młode pokolenie użytkowników sieci coraz częściej korzysta z wyszukiwania głosowego. Przygotowanie się na te zmiany jest istotnym elementem strategii SEO.

Voice Search

Monitoring efektów i raportowanie

Konkurencja w wyszukiwarkach oraz aktualizacje algorytmów wymagają ciągłego trzymania ręki na pulsie. W FormUp na bieżąco monitorujemy efekty wdrażanych zmian, by wiedzieć, w jakiej kondycji jest strona, na jakie frazy się pojawia, jak działania konkurencji wpływają na jej widoczność oraz czy zmiany w algorytmie mają przełożenie na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Monitorowanie efektów kampanii SEO

Współpraca ze specjalistami ds. contentu, analityki i performance marketingu, pozwala na bieżąco analizować wpływ wdrażanych zmian na sprzedaż i optymalizować działania pod ROI, a nie tylko wytyczne algorytmu wyszukiwarki.

Zaufali nam

 • To, co cenię we współpracy z FormUp najbardziej, to doskonały kontakt z Zespołem. Szybko reagują, nie boją się wyzwań i zachowują pełen profesjonalizm na wszystkich szczeblach współpracy. Dołożywszy do tego proaktywną postawę, doświadczenie i elastyczność w działaniu, jestem przekonany, że kampanie DUKA są rozwojowe i efektywne.

  Michał Frąckiewicz

  Starszy Specjalista ds. Performance – DUKA

 • FormUp to godny zaufania partner w zakresie obsługi kampanii Google Ads i Bing Ads. Dzięki opiece dedykowanego zespołu mamy pewność, że kampanie realizują osoby, które z jednej strony są ekspertami w dziedzinie reklamy PPC, z drugiej doskonale rozumieją nasze potrzeby i długoterminowe cele biznesowe. Ich codzienna praca i bieżąca weryfikacja wyników oparta na różnych modelach atrybucji, w krótkim czasie przyczyniła się do wzrostu efektywności kosztowej i pozwoliła zwiększyć skalę działań o 100%.

  Tomasz Wierzbicki

  Head Of Marketing – 321 Sprzedane (OLX Group)

 • Agencję FormUp tworzy kompetentny i zaangażowany zespół specjalistów z zakresu performance marketingu. To agencja, która wniosła znaczący wkład w znakomite wyniki sprzedażowe w naszym sklepie. Każda decyzja optymalizacyjna, którą podejmują, bazuje na twardych danych mediowych. Działają transparentnie i partnersko, co utwierdza nas w przekonaniu, że nasze kampanie są w dobrych rękach.

  Renata Piątkowska

  E-commerce Manager Rikoland SA

 • FormUp to zespół ekspertów w dziedzinie digital marketingu z nastawieniem na performance. Optymalizacja kampanii pod kątem jak najwyższego wskaźnika konwersji dała nam silne poczucie, że mamy wspólne cele. 100% wyprzedanych produktów w pierwszym tygodniu i ponad dwukrotne zwiększenie udziału w rynku przy ograniczonych nakładach inwestycyjnych dowodzi wielkiego sukcesu kampanii.

  Michał Cholewa

  Marketing Manager – Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

 • Agencja FormUp jest naszym partnerem w zakresie digital marketingu nieprzerwanie od 2017 roku. Od początku aktywnie wspierała nas w realizacji celów biznesowych, wykazując się dużym profesjonalizmem, doświadczeniem i umiejętnością dynamicznego dostosowywania się do rynku i odbiorcy.

  Michał Kelles-Krauz

  CEO Angloville

 • Wdrożenie FormUp Data pozwoliło nam na jeszcze pełniejsze wykorzystanie danych już obecnych i używanych w organizacji. Pogłębiona i zunifikowana analiza wszystkich kanałów digital skutecznie wsparła nasze dotychczasowe działania i przełożyła się na jeszcze większą kontrolę nad generowanym wynikiem.

  Paweł Sikora

  PR Manager STS S.A.

 • FormUp to ważny element sukcesu Premium Mobile. Jest to jeden z niewielu partnerów na polskim rynku, który działa w pełnym modelu rozliczeń za sprzedaż, a swoją wiedzą i doświadczeniem jest w stanie realizować, a nawet przekraczać plany sprzedażowe.

  Marcin Wieczorkowski

  Prezes Premium Mobile

 • Współpracujemy z FormUp od 2016. Wspólnie realizujemy cele, których efektem jest utrzymanie 10% wzrostu w sprzedaży miesięcznie. Kompleksowa wiedza, holistyczne podejście, kontakty i kreatywność zespołu oraz trzymanie ręki na pulsie najnowszych trendów, to cechy, które cenimy najbardziej.

  Dawid Winter

  Co Founder 4MOSA - Okulary Muscat

 • Rekomenduję FormUp jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji kampanii performance. Współpraca z Agencją przebiega dynamicznie z jednoczesną najwyższą starannością w ramach briefu i uzgodnionych warunków biznesowych. Stopień zaangażowania osób prowadzących projekt wybiega zdecydowanie ponad przeciętną, co znajduje odzwierciedlenie w realizacji KPI.

  Ewa Wdowska

  Dyrektor Marketingu - Park of Poland

 • Agencja FormUp to profesjonalny i rzetelny partner w dziedzinie prowadzenia wysokiej jakości efektywnościowych kampanii online. Duże zaangażowanie i wiedza zespołu stale przekłada się na satysfakcjonujące wyniki prowadzonych działań.

  Monika Moczulska

  Kierownik Marketingu Profbud

 • FormUp to zespół prawdziwych ekspertów w dziedzinie szeroko pojętego performance marketingu. Swoją branżę znają od podszewki, ale co ważniejsze – potrafią umiejętnie poruszać się po nieznanych terytoriach.

  Patryk Grzeszczuk

  Marketing Director 11 bit studios

 • Pracujemy ze świetnym zespołem – doskonałe, profesjonalne podejście, fachowość, wysokie standardy, a przede wszystkim zapał – tu nie ma obaw przed eksperymentem, zawsze jest nowy pomysł, czy niestandardowe rozwiązanie „na już”. Zgrana ekipa z nas! Serdecznie dziękujemy za to wszystko!

  Bloober Team

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami  Ta strona korzysta z plików cookies. Klikając "Akceptuj" zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.