Strategia i digital consulting

Każda współpraca rozpoczyna się od opracowania strategii marketingowej bazującej na rzeczywistych potrzebach, celach i założeniach klienta.

Poczynając od zdefiniowania celów sprzedażowych, przez dogłębną analizę dotychczasowych działań, sytuacji rynkowej i konkurencji aż po dobór najefektywniejszych kanałów, formatów oraz narzędzi digital.

Określenie celów biznesowych i KPI

Analiza sytuacji rynkowej i konkurencji

Segmentacja grup docelowych

Dobór strategii kanałów marketingowych oraz rodzaju działań

Strategiczny digital consulting pod kątem skalowania biznesu

Zbadanie sytuacji wyjściowej

Budowa strategii rozpoczyna się od określenia możliwości i wyzwań stojących przed daną firmą. W tym celu przeprowadzamy dokładną analizę działań konkurencji, identyfikujemy kluczowe grupy docelowe oraz weryfikujemy efektywność kosztową dotychczas prowadzonych działań marketingowych.

Analiza wyjsciowa
Opracowanie planu działania

Opracowanie planu działania

Kolejnym krokiem jest wybór najskuteczniejszych narzędzi i kanałów performance, które pozwolą zachować efektywność kosztową w stosunku do realizowanego celu sprzedażowego. Na tym etapie tworzymy również strategię komunikacji oraz projektujemy lejki konwersji ze zróżnicowanym przekazem w zależności od etapu, na którym znajduje się klient.

Optymalizacja strony WWW

Kluczowym czynnikiem sukcesu kampanii jest zoptymalizowana strona WWW – zarówno pod kątem działań performance, jak i SEO. Na podstawie analizy zachowań użytkowników i własnego know how opracowujemy rekomendacje dotyczące wyglądu i układu treści. Badamy również istotne z punktu widzenia pozycjonowania elementy strony i otoczenia oraz wskazujemy obszary wymagające zmian technicznych lub treściowych.

Optymalizacja strony WWW
Implementacja i konfiguracja analityki

Implementacja i konfiguracja analityki

Optymalizacja kampanii pod ROI nie jest możliwa bez zaawansowanej analityki danych. Z tego względu przed rozpoczęciem kampanii przeprowadzamy dokładny audyt stosowanych narzędzi analitycznych, kodujemy stronę niezbędnymi skryptami mierzącymi oraz integrujemy systemy reklamowe z CRM, działem handlowym i działem marketingu klienta.

Trafność założeń strategicznych jest na bieżąco weryfikowana w oparciu o ciągłą analizę aktualnej sytuacji firmy. W tym celu wykorzystujemy FormUp Data – autorski system monitorowania ROI, który umożliwia analizę prowadzonych działań w czasie rzeczywistym.

Autorski system monitorowania ROI oparty na BigQuery

Zobacz Case Study
Jakie są efekty?

Zaufali nam

 • FormUp to ważny element sukcesu Premium Mobile. Jest to jeden z niewielu partnerów na polskim rynku, który działa w pełnym modelu rozliczeń za sprzedaż, a swoją wiedzą i doświadczeniem jest w stanie realizować, a nawet przekraczać plany sprzedażowe.

  Marcin Wieczorkowski

  Prezes Premium Mobile

 • Współpracujemy z FormUp od 2016. Wspólnie realizujemy cele, których efektem jest utrzymanie 10% wzrostu w sprzedaży miesięcznie. Kompleksowa wiedza, holistyczne podejście, kontakty i kreatywność zespołu oraz trzymanie ręki na pulsie najnowszych trendów, to cechy, które cenimy najbardziej.

  Dawid Winter

  Co Founder 4MOSA - Okulary Muscat

 • Rekomenduję FormUp jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji kampanii performance. Współpraca z Agencją przebiega dynamicznie z jednoczesną najwyższą starannością w ramach briefu i uzgodnionych warunków biznesowych. Stopień zaangażowania osób prowadzących projekt wybiega zdecydowanie ponad przeciętną, co znajduje odzwierciedlenie w realizacji KPI.

  Ewa Wdowska

  Dyrektor Marketingu - Multimedia Polska

 • Agencja FormUp to profesjonalny i rzetelny partner w dziedzinie prowadzenia wysokiej jakości efektywnościowych kampanii online. Duże zaangażowanie i wiedza zespołu stale przekłada się na satysfakcjonujące wyniki prowadzonych działań.

  Monika Moczulska

  Kierownik Marketingu Profbud

 • FormUp to zespół prawdziwych ekspertów w dziedzinie szeroko pojętego performance marketingu. Swoją branżę znają od podszewki, ale co ważniejsze – potrafią umiejętnie poruszać się po nieznanych terytoriach.

  Patryk Grzeszczuk

  Marketing Director 11 bit studios

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!

Skontaktuj się z namiTa strona korzysta z plików cookies. Klikając "Akceptuj" zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.